Producent drzwi zewnętrznych stalowych SETTO zatrudnia aktualnie kilkudziesięciu pracowników w działach produkcji, dziale obsługi zamówień hurtowych, dziale obsługi zamówień detalicznych, w dziale marketingu i reklamy czy dziale księgowości. Jako firma całkowicie z polskim kapitałem rozpoczęliśmy swoją działalność w 1998 roku. Marka drzwi zewnętrznych SETTO to połączenie piękna i klasy, zaprojektowana od podstaw i oferowana klientom od ponad 25 lat. Ponieważ największą naszą wartością są ludzie, ich profesjonalizm, doświadczenie, pasja i zaangażowanie spowodowało że staliśmy się dużą prężną polską firmą wytwarzającą produkty na europejskim poziomie jakości.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

I. Regionalny szef sprzedaży województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego

Zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów na terenie ww. województw, - pozyskiwanie nowych klientów, - realizacja założonych planów sprzedaży, - prowadzenie szkoleń, - wprowadzenie na rynek nowych produktów, - doradztwo techniczno-handlowe, - przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych, - kontrola i analiza transakcji, - raportowanie,

Nasze wymagania:
- doświadczenia na stanowisku menadżerskim - w branży okienno-drzwiowej będzie dodatkowym atutem, - doświadczenie we współpracy z klientami, - umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientami, - umiejętność efektywnej organizacji pracy,
- zaangażowanie w dążeniu do celu, - prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, - atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy, - elastyczny czas pracy, - umowa o pracę, - szkolenia techniczne i handlowe

Praca - Przedstawiciel handlowy woj. wielkopolskie, woj. lubuskie, woj. dolnośląskie
Zgłoszenia prosimy wysłać na adres e-mail: rekrutacja@setto.pl z załączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Administratorem Państwa danych osobowych, otrzymanych w związku z procesem rekrutacji, jest MAR-DOM Kwieciński Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie.

Szukaj

Schowek

Brak produktów

Zobacz schowki