Producent drzwi zewnętrznych stalowych SETTO zatrudnia aktualnie kilkudziesięciu pracowników w działach produkcji, dziale obsługi zamówień hurtowych, dziale obsługi zamówień detalicznych, w dziale marketingu i reklamy czy dziale księgowości. Jako firma całkowicie z polskim kapitałem rozpoczęliśmy swoją działalność w 1998 roku. Marka drzwi zewnętrznych SETTO to połączenie piękna i klasy, zaprojektowana od podstaw i oferowana klientom od ponad 20 lat. Ponieważ największą naszą wartością są ludzie, ich profesjonalizm, doświadczenie, pasja i zaangażowanie spowodowało że staliśmy się dużą prężną polską firmą wytwarzającą produkty na europejskim poziomie jakości.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik działu produkcji drzwi zewnętrznych stalowych SETTO

Kandydat na stanowisko pracownika produkcji drzwi zewnętrznych stalowych SETTO powinien wyróżniać się umiejętnością pracy w zespole, wysoko rozwiniętymi zdolnościami technicznymi i manualnymi, dokładnością, zaangażowaniem i samodzielnością przy realizacji powierzonych zadań. 

Dyspozycyjność kandydata będzie dodatkowym atutem. 
Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

OFERUJEMY:
- atrakcyjny system premiowy,
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- terminową wypłatę wynagrodzeń oraz pozostałych świadczeń,
- przyjazny system wdrożenia do pracy,
- jasno określone obowiązki.

Praca Konin - Pracownik produkcji drzwi SETTO
Zgłoszenia prosimy wysłać na adres e-mail: rekrutacja@setto.pl z załączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Administratorem Państwa danych osobowych, otrzymanych w związku z procesem rekrutacji, jest MAR-DOM Kwieciński Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie - właściciel marki SETTO.


Szukaj

Menu

Schowek

Brak produktów

Zobacz schowki