Często zadawane pytania

Aby znaleźć w okolicach Rybnika najbliższy punkt sprzedaży drzwi zewnętrznych stalowych SETTO uprzejmie prosimy skontaktować się z naszym regionalnym szefem sprzedaży odpowiedzialnym za ten region - z Panem Łukaszem Kwaśniakiem - nr. tel. 508 243 877.

Jako producent mamy wiele punktów, w których można zamówić nasze drzwi stalowe SETTO (także wraz z usługą montażu). Jeśli chodzi o województwo podkarpackie, prosimy kontaktować się z naszym regionalnym szefem sprzedaży, Panem Mariuszem Domanowskim, który pomoże w zlokalizowaniu najbliższego punktu. Mariusz Domanowski - nr tel. 502 355 302

Jeśli chodzi o województwo łódzkie prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem regionalnym Łukaszem Kwaśniakiem - nr tel. 508 243 877. 

Drzwi do domu jednorodzinnego podzieliliśmy w ofercie marki SETTO na 9 kolekcji.

W kolekcjach tych oferujemy Państwu cztery standardowe szerokości drzwi jednoskrzydłowych:
- drzwi zewnętrzne 80 cm - kolekcja: CLASSICO, J-TYTANIUM, J-PLATINIUM, JW3,
- drzwi zewnętrzne 80 N - kolekcja: GRANDE 68, CLASSICO, J-TYTANIUM, J-PLATINIUM, JW3,
- drzwi zewnętrzne 90 cm - kolekcja: FORTE 92, GRANDE PLUS, GRANDE 68, MODERN, CLASSICO, J-TYTANIUM, J-PLATINIUM, JW3, JW4,
- drzwi zewnętrzne 100 cm - kolekcja: GRANDE 68, CLASSICO, J-TYTANIUM, J-PLATINIUM, JW3.

oraz dwóch dla drzwi dwuskrzydłowych: 
- 120 cm (90 cm + dostawka 30 cm) i 140 cm (90 cm + dostawka 50 cm) - kolekcja: CLASSICO, J-TYTANIUM, J-PLATINIUM, JW3, JW4. 

Drzwi w oferowanych kolekcjach różnią się grubością skrzydła, budową ramy, wypełnieniem, typem ościeżnicy, rodzajem zamka, gamą dostępnych wzorów przeszkleń, dostępnych kolorów. W zależności od wybranej kolekcji drzwi różnią się współczynnikiem ciepła i hałasu, w wybranych kolekcjach wysokość drzwi można skrócić od 2 do 7 cm.

W przypadku gdy potrzebny jest nietypowy wymiar drzwi wejściowych naszym najbardziej popularnym rozwiązaniem aby poszerzyć wejście do domu, i aby stało się ono bardziej reprezentatywne są naświetla wykonane w technologii ENERGO. Przeszklenia dostępne w naświetlach występują w wersji REFLEX bądź LUSTRO. Naświetla boczne (lewe / prawe) oferujemy w szerokościach: 20 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm,  a naświetla górne oferujemy w wysokości 20 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm a w szerokościach: od 20 cm do do 200 cm (w przedziałach co 10 cm).

Drzwi zewnętrzne stalowe SETTO należy myć miękką szmatką z zastosowaniem delikatnych, nieagresywnych środków myjąco-czyszczących. Zabrania się stosowania preparatów myjąco-czyszczących w postaci proszków oraz rozpuszczalników. Okresowo raz na rok należy smarować elementy ruchome w drzwiach. Okresowo co pół roku należy zabezpieczyć wszystkie uszczelki odpowiednim preparatem przed wodą oraz osadzaniem się zanieczyszczeń. Drzwi z elementami ze stali nierdzewnej należy pielęgnować preparatem do pielęgnacji stali szlachetnych.

Drzwi wejściowe SETTO można zamówić bez wykonanych otworów na klamki.
W przypadku zamówienia drzwi SETTO z klamką SETTO bądź klamką HAGA, w zależności od kolekcji, ze względu na różne szerokości skrzydła, oraz rodzaj zastosowanego zamka, rozstaw to 92 mm bądź 72 mm. Drzwi z kolekcji FORTE 92 i GRANDE PLUS to rozstaw 92 mm, drzwi z pozostałych kolekcji: GRANDE 68, CLASSICO, J-TYTANIUM, J-PLATINIUM, JW3, JW4, ECO-TECHNIC to rozstaw 72 mm.

Drzwi zewnętrzne stalowe SETTO występują w kolorach: 

- złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, wenge, antracyt, biały

w zależności od wybranej kolekcji wzoru czy szerokości drzwi

Drzwi zewnętrzne złoty dąb Drzwi zewnętrzne antracyt Drzwi zewnętrzne białe Drzwi zewnętrzne orzech Drzwi zewnętrzne mahoń Drzwi zewnętrzne wenge Drzwi zewnętrzne winchester


Szukaj

Menu

Schowek

Brak produktów

Zobacz schowki