Setto - producent drzwi zewnętrznych stalowych
ul. Pawłówek 9 (Europejska 32), 62-500 KONIN, woj. wielkopolskie
tel. 63 211 22 42 w. 34, e-mail: zamowienia@setto.pl
PL | RU
Menu

Drzwi przeciwpożarowe

Jednym z najważniejszych warunków, które spełniać musi każdy budynek, jest zagwarantowanie bezpieczeństwa jego użytkowników, zwłaszcza w sytuacjach zagrożenia. Prezentowane w naszej ofercie jednoskrzydłowe drzwi przeciwpożarowe skutecznie zatrzymają ogień i dym i pozwolą na sprawną i szybką ewakuację.

Proponowane drzwi dostępne są w naszym sklepie w różnych rozmiarach, można zamontować je zarówno z progiem, jak i bez. Ich doskonałą szczelność gwarantują specyficzne, pęczniejące uszczelki, dedykowane do systemów przeciwpożarowych. Wyposażenie w dwa stabilne zawiasy oraz certyfikowane zamki i klamki gwarantuje niezawodność wyjścia ewakuacyjnego w każdej sytuacji.

Drzwi jednoskrzydłowe  |  Drzwi dwuskrzydłowe  |  Grubość skrzydła 52 mm
INFORMACJE TECHNICZNE

Rozmiary: 80 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm

Drzwi pełne przeciwpożarowe o odporności ogniowej 30 min. (EI 30), bądź 60 min. (EI 60). Grubość blachy na skrzydle 0,75 mm, grubość blachy na ościeżnicy 2,0 mm, wypełnienie skrzydła - wełna mineralna, drzwi są ocynkowane i gruntowane na kolor z palety RAL, wyposażone w dwa zawiasy w tym jeden sprężynowy, zamek certyfikowany zgodnie z PN-EN 12209, klamka w kolorze czarnym z rdzeniem stalowym wg PN-EN 1906, uszczelka obwiedniowa EPDM oraz uszczelka pęcniejąca, drzwi uniwersalne P/L, możliwość montaży z progiem jak i bez (demontowany) przy zachowaniu wszystkich wymagań dotyczących skrzydeł EI 30 określonych PN oraz Aprobatą Techniczną, czterostronna przylga zapewniająca doskonałą szczelność oraz nienaganną estetykę, zgodnie z dopuszczeniami możliwość montażu w ścianach wykonanych z betonu, cegły, GK oraz technologii typu Ytong, możliwość montażu za pomocą kotew montażowych oraz kołków rozporowych poprze ościeżnicę, zawiasy LHE - 2 szt. z regulacją wysokości ± 3 mm (w tym jeden zawias sprężynowy umożliwiający samoczynne zamykanie drzwi), skrzydło z profilowaną krawędzią chroniącą uszczelkę ppoż. przed zniszczeniem.

WAŻNE INFORMACJE

Możliwość szklenia o wymiarach 40x60 cm, bądź 36x116 cm.

Pokaż dane techniczne

KOLORYSTYKA

W związku z Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych pragniemy poinformować, że jako P.P.H.U. ‘’Mar-Dom’’ Marek Kwieciński jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpośredni oraz zgodny z prawem. Aby przeczytać więcej kliknij tutaj. Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij