Setto - producent drzwi zewnętrznych stalowych
ul. Pawłówek 9 (Europejska 32), 62-500 KONIN, woj. wielkopolskie
tel. 63 211 22 42 w. 34, e-mail: zamowienia@setto.pl
PL | RU
Menu

Wzory aplikacji

Czasem prosty detal może sprawić, że nasze mieszkania będą prezentować się dużo bardziej elegancko i efektownie. Przykładem takiej ozdoby są oferowane przez nasz sklep aplikacje do drzwi płaskich w wersji INOX (stal nierdzewna) bądź NERO (czarne). Montować można je zarówno jedno- jak i obustronnie. Specyfika materiału, z którego są wykonane pozwala na wykorzystanie ich zarówno we wnętrzach, jak i do zewnętrznych aranżacji. Niekorzystne warunki atmosferyczne nie zepsują ich atrakcyjnego wyglądu.

Poniżej prezentujemy wszystkie dostępne w naszej ofercie wzory, z których wybrać mogą Państwo ten, który najlepiej pasować będzie do charakteru pomieszczenia.

INFORMACJE TECHNICZNE

Wzory aplikacji do drzwi jednoskrzydłowych płaskich kolekcji: FORTE 92, GRANDE PLUS, CLASSICO.
Wszystkie modele do wyboru z ramką INOX (stal nierdzewna) lub NERO (czarną).

Szerokość skrzydła: 80 cm, 90 cm, 100 cm
Grubość skrzydła: 56 mm, 68 mm, 92 mm

W związku z Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych pragniemy poinformować, że jako P.P.H.U. ‘’Mar-Dom’’ Marek Kwieciński jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpośredni oraz zgodny z prawem. Aby przeczytać więcej kliknij tutaj. Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij