Setto - producent drzwi zewnętrznych stalowych
ul. Pawłówek 9 (Europejska 32), 62-500 KONIN, woj. wielkopolskie
tel. 63 211 22 42 w. 34, e-mail: zamowienia@setto.pl
PL | RU
Menu

Wizjery

Bezpieczeństwo naszego mienia oraz domowników to kwestia priorytetowa, dlatego zanim otworzymy komuś drzwi, lepiej upewnić się, kto właśnie do nich zapukał. Pomogą w tym dostępne w naszej ofercie funkcjonalne wizjery. Proponujemy zarówno tradycyjne wersje, tzw. judaszy, jak i również nieco bardziej nowoczesny model cyfrowy.

Klasyczne wizjery dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych i z powodzeniem zamontować można je w drzwiach o grubości od 45 do 90 mm. Osobę stojąca po drugiej stronie pozwala zobaczyć system dopasowanych soczewek.

Wizjer cyfrowy posiada ekran LCD, a także kamerę, która umożliwia robienie zdjęć.

INFORMACJE TECHNICZNE

 

Cyfrowy Wizjer Drzwiowy

- Ekran LCD 3,2", posiada kamerę na podczerwień oraz możliwość zapisania do 50 zdjęć. 

 

Wizjery

- Wizjer 40/45/55 - drzwi o grubości 40, 45, 55 mm, dostępne kolory: Nikiel, Patyna

- Wizjer 60/90 - drzwi o grubości 60 mm i 90 mm, dostępne kolory: Nikiel, Patyna

W związku z Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych pragniemy poinformować, że jako P.P.H.U. ‘’Mar-Dom’’ Marek Kwieciński jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpośredni oraz zgodny z prawem. Aby przeczytać więcej kliknij tutaj. Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij