Setto - producent drzwi zewnętrznych stalowych
ul. Pawłówek 9 (Europejska 32), 62-500 KONIN, woj. wielkopolskie
tel. 63 211 22 42 w. 34, e-mail: zamowienia@setto.pl
PL | RU
Menu

Progi

Montowanie drzwi wejściowych na gotowej posadzce może prowadzić do powstawania mostków cieplnych na jej styku z ościeżnicą. Powoduje to niepotrzebne straty ciepła i zwiększone koszty ogrzewania. Zamontowanie progu podłogowego pomoże skutecznie wyeliminować ten problem, jednak to nie jedyna korzyść. Listwa progowa nie tylko przyczyni się do utrzymania temperatury w danym pomieszczeniu, ale także znacząco poprawi jego estetykę i uniemożliwi przedostawanie się do środka insektów.

W naszej ofercie umieściliśmy uniwersalne listwy progowe o różnych szerokościach, które pomogą w zapewnieniu lepszej izolacji cieplnej w pomieszczeniach.

W związku z Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych pragniemy poinformować, że jako P.P.H.U. ‘’Mar-Dom’’ Marek Kwieciński jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpośredni oraz zgodny z prawem. Aby przeczytać więcej kliknij tutaj. Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij