Setto - producent drzwi zewnętrznych stalowych
ul. Pawłówek 9 (Europejska 32), 62-500 KONIN, woj. wielkopolskie
tel. 63 211 22 42 w. 34, e-mail: zamowienia@setto.pl
PL | RU
Menu

Pochwyty

Dzięki rozwiązaniom prezentowanym w naszej ofercie nawet proste drzwi mogą wyglądać elegancko i wytwornie. Wyposażenie ich w efektowny detal, jakim jest metalowy pochwyt pozwoli im nabrać niepowtarzalnego charakteru i wyróżniać się w wyrafinowany sposób.

Do Państwa dyspozycji oddajemy zróżnicowane modele: gięte i proste, o przekrojach okrągłych lub prostokątnych. Ich możliwości aranżacyjne są uniwersalne: idealnie skomponują się one zarówno z nowoczesnymi drzwiami, jak i tymi o tradycyjnym wyglądzie. Wszystkie oferowane przez nas pochwyty wykonane są z wytrzymałych materiałów, gwarantują nieskomplikowany montaż i wieloletnią funkcjonalność.

INFORMACJE TECHNICZNE

Rozmiary pochwytów:

Pochwyt prosty prostokątny do drzwi zewnętrznych - długość 120 cm bądź 150 cm

Pochwyt prosty okrągły do drzwi zewnętrznych - długość 120 cm lub 150 cm

Pochwyt gięty do drzwi zewnętrznych - długość 120 cm

W związku z Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych pragniemy poinformować, że jako P.P.H.U. ‘’Mar-Dom’’ Marek Kwieciński jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpośredni oraz zgodny z prawem. Aby przeczytać więcej kliknij tutaj. Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij