Setto - producent drzwi zewnętrznych stalowych
ul. Pawłówek 9 (Europejska 32), 62-500 KONIN, woj. wielkopolskie
tel. 63 211 22 42 w. 34, e-mail: zamowienia@setto.pl
PL | RU
Menu

Klamki

W sprzedaży posiadamy klamki takich producentów jak Axa czys Metal-Bud. Specjalne wspomaganie sprawia, że rękojeść zawsze wraca do ustawienia poziomego. To produkty niezwykle funkcjonalne, a także estetycznie wykonane i pasujące do wielu rodzajów drzwi. Szeroka paleta kolorów i wzorów umożliwia dopasowanie do nawet najbardziej zindywidualizowanych projektów. Sprawdzą się zarówno w drzwiach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Kupić je można razem z szyldem podłużnym, a także dobrać szyld na dodatkowy zamek w podobnej estetyce.

Poniżej przedstawiamy klamki o rozstawie 72 mm do drzwi z kolekcji: Grande 68, Classico, J-Tytanium, J-Platinium, JW3, JW4 i Eco-Technic, klamki o rozstawie 92 mm do drzwi z kolekcji: Forte 92 i Grande Plus, oraz klamki dedykowane pod pochwyty.

W związku z Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych pragniemy poinformować, że jako P.P.H.U. ‘’Mar-Dom’’ Marek Kwieciński jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpośredni oraz zgodny z prawem. Aby przeczytać więcej kliknij tutaj. Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij